|
Już w tej chwili Cupiał ma tereny wystarczające pod akademię a po połączeniu jej z TS`em była by przeogromna połać, ale może ktoś wpadł na pomysł, by do szkółki powstało coś komercyjnego, na co nie pozwala plan zagospodarowania przestrzennego?Kto wie jak to było.
|