Reserve napisał(a):

Kiedy to do was dotrze że Basałaj chciał zrobić bazę, ale ....a Cupiał nigdy (!) nie wyłoży na to kasy !
Jebane płaczki.
A poza tym jakbyś Ty dostał robotę prezesa i wiedział że właściciel nie wyłoży Ci kasy na bazę co byś powiedział? Bazy nie będzie bo boss żydzi kasę? Bądźmy też poważni.
|
Mówicie o tej bazie jakby to miało być centrum lotów kosmicznych, a nam potrzeba dwa hektary trawnika. Etat operatora kosiarki, walca, konewki i kilka kontenerów na szatnie. Na przesuwne bramki zrzucili by sie kibice jak biednego klubu nie stać. Tylko prezesom sie wydaje że ktoś im da kasę, a oni będą prezesować. A jak kasy nie da to nie może nic wymagać. Takim prezesem to każdy może być. Nawet pani z warzywniaka.
Basałaj spieprzył z cenami biletów na początku, poszło w eter że bilety drogie i teraz jak nie ma wyników to pół stadionu puste. Gdyby na te 10 tysięcy pustych miejsc wpuścić, pomysł na poczekaniu, wszystkich z nazwiskiem na "A" za 5 zł. to mamy dodatkowe 50 000 po każdym meczu. Nie licząc sprzedanych kiełbas i klubowych dupereli, bo jak ktoś zapłaci za bilet 5 zł to głupio mu będzie czegoś w sklepiku nie kupić. Tyle że trzeba by sklepiki pootwierać, a to tyle zachodu.