|
Myślicie, że Basałaj miał coś do gadania w sprawie akademii? Gówno miał do powiedzenia. W czynie społecznym choćby chciał to tego nie wybuduje. Nie ma kasy od Cupiała, nie ma bazy treningowej. Proste. Zatęsknicie jeszcze. Już chyba zapomnieliście o Hellerze.
|