Temat
:
Bogdan Basałaj nie jest już prezesem Wisły.
Wyświetl pojedynczy post
zybert77
Senior Member
Od: 09.2010
Offline
#
81
13.03.2012, 23:14
Taxu
napisał(a):
WislaLive.pl dotarła do powodów "rezygnacji"
http://wislalive.pl/news/bogdan_basa...sem_wisly-463/
znaczy chodzi o to, że zamiast 20 milionów euro zarobił tylko 6?
zybert77
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zybert77
Znajdź inne posty napisane przez zybert77