Temat
:
Bogdan Basałaj nie jest już prezesem Wisły.
Wyświetl pojedynczy post
allon
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
80
13.03.2012, 23:14
brawo myślenicki badylarzu , nadal nic przez tyle lat się nie potrafisz nauczyć
Basałaj przynajmniej wprowadzał wszystko małymi krokami , na tyle ile pozwalały środki finansowe
allon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do allon
Znajdź inne posty napisane przez allon