Temat
:
Bogdan Basałaj nie jest już prezesem Wisły.
Wyświetl pojedynczy post
zybert77
Senior Member
Od: 09.2010
Offline
#
78
13.03.2012, 23:08
Teqcontroller
napisał(a):
No to prawie dwa lata poszło w plecy, wszystko poszło się jebać
Gra gitara jest zajebiście
pytanie, co teraz ?
jak powiedział nieoceniony Stanisław Anioł z Alternatywy 4 - "nie bedzie chóru, bedzie balet".
Koniec z międzynarodową Wisłą, będzie swojska polska... złożona z naszych chłopaków, tu urodzonych pod pochyloną wierzbą...
zybert77
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zybert77
Znajdź inne posty napisane przez zybert77