Wyświetl pojedynczy post
zybert77
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 13.03.2012, 23:08
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
No to prawie dwa lata poszło w plecy, wszystko poszło się jebać Gra gitara jest zajebiście pytanie, co teraz ?
jak powiedział nieoceniony Stanisław Anioł z Alternatywy 4 - "nie bedzie chóru, bedzie balet".

Koniec z międzynarodową Wisłą, będzie swojska polska... złożona z naszych chłopaków, tu urodzonych pod pochyloną wierzbą...