czesiu napisał(a):

|
I znowu strzelił sobie w kolano. Cała ta historia z bosem w tle jest już niesmaczna. Zaraz zrezygnuje Stran, a latem odejdzie prawie cały jego zaciąg, wtedy okaże się król jest nagi.
|
I to nie jest wcale taka zła myśl.
Ruch, Korona, Śląsk - zaciągów holenderskich tam nie widzę, a są wyżej w tabeli.
Bo fajnie jest sprowadzić dobrego piłkarza do zespołu z zagranicy, ale równowaga polsko-obczyźniana, została w Wiśle zmiażdżona.
Więc jak już robić rewolucję to w druga stronę raczej.