A dlaczego nadprezes tego u nas niewybudował, chodź ma ku temu teren?

Dlaczego nie wzmocniono drużyny, mimo że drużyna potrzebowała tego jak wody (miejsce w lidze) oraz miała szanse pobic rekord klubowy ? (Liga Europy -standard ,Hannover)?Głupota czy skąpstwo?