Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 13.03.2012, 23:07
A dlaczego nadprezes tego u nas niewybudował, chodź ma ku temu teren? Dlaczego nie wzmocniono drużyny, mimo że drużyna potrzebowała tego jak wody (miejsce w lidze) oraz miała szanse pobic rekord klubowy ? (Liga Europy -standard ,Hannover)?Głupota czy skąpstwo?
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 13.03.2012 o godz. 23:12.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/