Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 13.03.2012, 22:55
czesiu napisał(a):Wyświetl post
I znowu strzelił sobie w kolano. Cała ta historia z bosem w tle jest już niesmaczna. Zaraz zrezygnuje Stran, a latem odejdzie prawie cały jego zaciąg, wtedy okaże się król jest nagi. Myślę, że po tych ruchach kadrowych Wisła długo się nie podniesie. Może za trzy, cztery lata znowu powalczymy o MP.
A kto powiedział, że nie przyjdzie ktoś lepszy od Stana, albo że Stan nie przedłuży kontraktu. Zaczekajmy na nazwisko następcy, a potem będziemy narzekać na zły los. Kierunek zagraniczny byłby moim zdaniem wskazany, gdyż Stan jako jedyny dyrektor sportowy osiągnął u nas taki sukces. Nie ma piłkarzy aktualnie, których odejścia bym żałował. Ostatnimi takimi byli chyba bracia Brożkowie. Nowi działacze dostaną zadanie zbudowania Nowej Wisły. Każdego zawodnika, który jest teraz piłkarzem Wisły można zastąpić. Kto wie może właściciel wyłoży np. 5 mln euro na budowę nowego zespołu? Poza Meliksonem to zastąpienie każdego naszego zawodnika piłkarzem o takich samych umiejętnościach bądź lepszym nie powinna być problemem dla średniego dyrektora sportowego. To nie jest już ta legendarna Wisła z czasów Kasperczaka, w której 3 piłkarzy było wycenianych na tyle ile nasza aktualna kadra.