Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 13.03.2012, 22:55
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
No to prawie dwa lata poszło w plecy, wszystko poszło się jebać Gra gitara jest zajebiście pytanie, co teraz ?
No dokładnie dwa lata wywalone w błoto. Powinno dalej iść się wytyczoną drogą (Basałej-Vlackx). Skorygować błędy transferowe i dalej robić swoje. Teraz właściwie cała nowa strategia budowania zespołu i funkcjonowania klubu. Basałaj także będzie mi się kojarzyl z dwoma sukcesami w Europie. Plus z tym że miał odwagę zrealizować dość odważny pomysł i pójść kompletnie inną drogą od reszty polskich klubów poprzez zatrudnienie Stana i Roberta. Plus jako jedyny w Polsce nie bał sie stworzyć drużyny Europejskiej gdzie decydować miały umiejętności a nie narodowaść. Klub miedzynarodowy gdzie angielski był na pierwszym miejscu. Błędy były kadrowe i trenerskie, ale samo założenie jak na Polskie realia słuszne i nowatorskie.