omega napisał(a):

|
proszę Cie... idź sie może mamie wypłakać, bo Ci prezes kasy na oprawę nie dał, albo wpuścił za darmochę tylko 1000 dzieciaków na mikołaja!
|
Nie mam zamiaru nawet wchodzić z Tobą w polemikę. W ogóle żałuje że tu zajrzałem po wielu miesiącach przerwy.
