Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 13.03.2012, 22:54
omega napisał(a):Wyświetl post
proszę Cie... idź sie może mamie wypłakać, bo Ci prezes kasy na oprawę nie dał, albo wpuścił za darmochę tylko 1000 dzieciaków na mikołaja!


Nie mam zamiaru nawet wchodzić z Tobą w polemikę. W ogóle żałuje że tu zajrzałem po wielu miesiącach przerwy.