Marszałek napisał(a):

Podtrzymuje moją opinię, że nie ma sensu już liczyć na Meliksona. Co mecz to uraz i chyba chce jak najszybciej stąd odejść, bez niepotrzebnej kontuzji. Lub druga opcja, gość nie nadaje się do uprawiania sportu, człapie,bo w Polsce inaczej się nie gra i co chwila łapie uraz! Kiedy on zagrał dwa pełne mecze pod rząd ?
Dzis aż prosilo się o kogoś w środku kto by piłkę dobrą zagrał i nie było takiej osoby. Ciężko oczekiwać tego od Jirsaka czy Garguły, a po to jest Melikson tyle, że wiecznie mu coś jest.
|
I Ty się dziwisz dlaczego z tym materiałem ludzkim najlepiej nam wychodzi kopanie się po czołach
W tym elemencie gry, siermiężnej walce, możemy coś w lidze ugrać. Bez piłkarzy (piłkarza) Meliskona to jedyna taktyka żeby
próbować doczłapać do pucharów. A czy nam się uda? Zobaczymy.