Wyświetl pojedynczy post
gizmo
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 13.03.2012, 22:53
Reserve napisał(a):Wyświetl post
Rzygać się chce jak się was czyta. Po prostu ....a nóż się w kieszeni otwiera ! Nie wiem, większość z was to albo jebane zapłakane 16-latki którym wiecznie coś nie pasuje i chcieliby mieć z Wisły drugą Barcelonę albo jakieś nierozwinięte neandertalskie małpy ! Kiedy to do was dojdzie że jeśli dyrektor zgłasza transfer musi to akceptować prezes, rada nadzorcza i właściciel? Kiedy to do was dotrze że Basałaj chciał zrobić bazę, ale ....a Cupiał nigdy (!) nie wyłoży na to kasy !

A jeszcze Valckx na prezesa... Jasne. Szczyt kretynizmu. Jeśli nie rozróżniasz dyrektora sportowego od prezesa proponuję usunąć konto na tym forum. Bo naprawdę rzygać się chce.

Jebane płaczki.

A poza tym jakbyś Ty dostał robotę prezesa i wiedział że właściciel nie wyłoży Ci kasy na bazę co byś powiedział? Bazy nie będzie bo boss żydzi kasę? Bądźmy też poważni.
Chłopie czemu tak późno to napisałeś? W końcu 1 który wie o co chodzi.