Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 13.03.2012, 22:49
Cytat:
Mario Nhnapisał(a):
Może przyjdzie ktoś kto zacznie szanować kibica.
Ja mam takie wrażenie że jak Cupiał podeśle kogoś z TF na stanowiska prezesa to będzie można zatęsknić za Basałajem. Nikt się nie będzie patyczkował z kibicami tak jak on. Tymbardziej jak boss zerknie sobie jakie kary trzeba teraz płacić...
.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 13.03.2012 o godz. 23:32.