Cytat:
Mario Nhnapisał(a):
Może przyjdzie ktoś kto zacznie szanować kibica.
|
Ja mam takie wrażenie że jak Cupiał podeśle kogoś z TF na stanowiska prezesa to będzie można zatęsknić za Basałajem. Nikt się nie będzie patyczkował z kibicami tak jak on. Tymbardziej jak boss zerknie sobie jakie kary trzeba teraz płacić...
.