szachmat napisał(a):

Na szczęście masz ...... do gadania.
A nadzieje zawsze dobrze mieć.
|
No cóż, ludzie dzielą się na tych, co jak im się pluję w twarz, to mówią, że pada, a także na tych, którzy potrafią oceniać sytuację i zauważyć, kiedy ktoś im pokazuje wała.