Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1224
Stary 13.03.2012, 22:46
szachmat napisał(a):Wyświetl post
Na szczęście masz ...... do gadania.

A nadzieje zawsze dobrze mieć.
No cóż, ludzie dzielą się na tych, co jak im się pluję w twarz, to mówią, że pada, a także na tych, którzy potrafią oceniać sytuację i zauważyć, kiedy ktoś im pokazuje wała.
.
Odpowiedz cytując