|
eee tam Mielcarski nie przyjdzie, on chyba odszedl z Wisly dlatego ze nie mogl za wiele dzialac
wtedy chyba Kapka kopal pod nim dolki ( chodzilo wtedy chyba o kontakty Kapki z Mandziara) wyjebali wtedy Mielcarskiego a potem Dana, a Kapka jak sie nie myle przyjal Dragomira Okuke
|