Wyświetl pojedynczy post
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 13.03.2012, 22:45
Po prostu nóż się w kieszeni otwiera ! Nie wiem, większość z was to albo zapłakane 16-latki którym wiecznie coś nie pasuje i chcieliby mieć z Wisły drugą Barcelonę albo jakieś nierozwinięte małpy ! Kiedy to do was dojdzie że jeśli dyrektor zgłasza transfer musi to akceptować prezes, rada nadzorcza i właściciel? Kiedy to do was dotrze że Basałaj chciał zrobić bazę, ale ....a Cupiał nigdy (!) nie wyłoży na to kasy !

A jeszcze Valckx na prezesa... Jasne. Szczyt kretynizmu. Jeśli nie rozróżniasz dyrektora sportowego od prezesa proponuję usunąć konto na tym forum. Bo naprawdę rzygać się chce.

A poza tym jakbyś Ty dostał robotę prezesa i wiedział że właściciel nie wyłoży Ci kasy na bazę co byś powiedział? Bazy nie będzie bo boss skąpi kasę? Bądźmy też poważni.
Ostatnio edytowane przez Wit.Ek. : 14.03.2012 o godz. 00:51.