Temat
:
Bogdan Basałaj nie jest już prezesem Wisły.
Wyświetl pojedynczy post
omega
Member
Od: 02.2012
Offline
#
60
13.03.2012, 22:44
Mario Nh
napisał(a):
Może przyjdzie ktoś kto zacznie szanować kibica.
proszę Cie... idź sie może mamie wypłakać, bo Ci prezes kasy na oprawę nie dał, albo wpuścił za darmochę tylko 1000 dzieciaków na mikołaja!
omega
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do omega
Znajdź inne posty napisane przez omega