Wyświetl pojedynczy post
omega
Member
 
Od: 02.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 13.03.2012, 22:44
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Może przyjdzie ktoś kto zacznie szanować kibica.

proszę Cie... idź sie może mamie wypłakać, bo Ci prezes kasy na oprawę nie dał, albo wpuścił za darmochę tylko 1000 dzieciaków na mikołaja!