Temat
:
Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing...
Wyświetl pojedynczy post
szachmat
Senior Member
Od: 11.2007
Offline
#
1223
13.03.2012, 22:43
Dla mnie to takie same s....ysyny, jeden drugiego wart i to jest nasza porażka że takie persony są u nas.
Ale racja, jeszcze raz to przeczytałem i powinno być czym basałaj lepszy od kapki.
szachmat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szachmat
Znajdź inne posty napisane przez szachmat