Wyświetl pojedynczy post
montypajton
Senior Member
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 13.03.2012, 22:41
No cóż...restrukturyzacja pełną gębą w TELEF...tzn w Wiśle W tv mówili że następni w Wiśle idą do zwolnienia kibice. W pierwszej kolejności Trybuna E, następne przy kolejnych redukcjach zatrudnienia. Sprzedaje się za mało kiełbasy, a poza tym kibice na E zasłaniają zacny napis Wisła 1906 którym mogą delektować się VIPy z A. Jest to również pokłosie braku zakwalifikowania się do LM, odpadnięcia z LE, utratą praktycznych szans na walkę o mistrzostwo

A na poważnie...w praktyce pewnie to zbyt dużo nie zmieni. I tak od dłuższego czasu wiało prowizorką. Teraz będzie tak samo, tylko inni figuranci będą zajmować miejsca na stołkach...