No cóż...restrukturyzacja pełną gębą w TELEF...tzn w Wiśle

W tv mówili że następni w Wiśle idą do zwolnienia kibice. W pierwszej kolejności Trybuna E, następne przy kolejnych redukcjach zatrudnienia. Sprzedaje się za mało kiełbasy, a poza tym kibice na E zasłaniają zacny napis Wisła 1906 którym mogą delektować się VIPy z A. Jest to również pokłosie braku zakwalifikowania się do LM, odpadnięcia z LE, utratą praktycznych szans na walkę o mistrzostwo
A na poważnie...w praktyce pewnie to zbyt dużo nie zmieni. I tak od dłuższego czasu wiało prowizorką. Teraz będzie tak samo, tylko inni figuranci będą zajmować miejsca na stołkach...