Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1222
Stary 13.03.2012, 22:41
szachmat napisał(a):Wyświetl post
No ale tak patrząc z perspektywy to czym ten Franek gorszy od Masskanta?

Czym Kapka gorszy od Basałaja? Czym Probierz lepszy od Moskala itd?

Czy to jest drastyczny spadek jakości? No chyba nie koniecznie, raczej nieudacznik za nieudacznika, albo znany nieudacznik za nieznanego albo takiego co do którego można mieć jakieś nadzieje.

Nie panikujcie, po prostu nie liczcie na wiele i będzie ok.
Toś dopier.dolił. Lepszych dwóch Basałajów naraz, niz ta jedna SB-cka ku.rwa.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując