|
to że Basałaja już nie w naszym klubie bardzo mnie cieszy.Nie będę tutaj pisał o akademii czy też bazie treningowej bo tak na prawdę to akurat zależy od P.Cupiała.Natomiast porażki w stylu braku sprzedaży biletów przez internet,braku marketingu oraz dbania o dobre kontakty z kibicami jak najbardziej można zaliczyć na minus naszemu byłemu już prezesowi. I nie mam zamiaru pisać jak większość o bałaganie i najeżdzaniu na właściciela.Poczekam co te zmiany przyniosą i dopiero wówczas wygłosze swoją opinie o nich.Co do następcy to jestem zwolenikiem powrotu P.Mielcarskiego. pozdrawiam
|