|
Ja piernicze.
Cupiał to samo złow cielone.
Ch..j z Mistrzostwami Polski, ch...j z 10-letnią już przeszło dominacją w lidzę, nowym stadionem ,grą w pucharach.
Niektórych nieźle na łeb powaliło, albo są od forum od 2007 roku i od tegoż chodzą na mecze i nie pamiętają czasów sprzed 21 wieku.
|