dynek.pl napisał(a):

Mi sie Basalaj kojarzy z największymi sukcesami Wisly w Europie - byl prezesem w 2003 gdy gralismy na wiosnę i teraz kiedy powtorzyliśmy ten rezultat.
Gdy przychodzil to się cieszyłem bo wiem, że negocjacje trwały długo więc stawiał twarde warunki między innymi w sprawie tek akademii. Gośc mial dobre pomysły.
|
zgadzam się z Tobą w 100 %.
Stan Valckx prezesem nie będzie, możliwe że odejdzie ale wolałbym aby został na swoim stanowisku.