Wyświetl pojedynczy post
gizmo
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 13.03.2012, 22:38
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Mi sie Basalaj kojarzy z największymi sukcesami Wisly w Europie - byl prezesem w 2003 gdy gralismy na wiosnę i teraz kiedy powtorzyliśmy ten rezultat.
Gdy przychodzil to się cieszyłem bo wiem, że negocjacje trwały długo więc stawiał twarde warunki między innymi w sprawie tek akademii. Gośc mial dobre pomysły.
zgadzam się z Tobą w 100 %.
Stan Valckx prezesem nie będzie, możliwe że odejdzie ale wolałbym aby został na swoim stanowisku.