Wyświetl pojedynczy post
szachmat
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1221
Stary 13.03.2012, 22:37
No ale tak patrząc z perspektywy to czym ten Franek gorszy od Masskanta?

Czym Kapka gorszy od Basałaja? Czym Probierz lepszy od Moskala itd?

Czy to jest drastyczny spadek jakości? No chyba nie koniecznie, raczej nieudacznik za nieudacznika, albo znany nieudacznik za nieznanego albo takiego co do którego można mieć jakieś nadzieje.

Nie panikujcie, po prostu nie liczcie na wiele i będzie ok.
Odpowiedz cytując