Ale chyba do najbliższej kolejki będzie wszystko wiadomo kto przejmie schedę po B

Mielcarski,Moskal,Holender,Bednarz

chociaż Bednarz odpada w przedbiegach .Propo powrotu Smudy do Wisły Smuda był przykrywką dla zatrudnienia Probierza który był głównym faworytem właściciela w objęciu posady po M i raczej Probierz szybko z Wisłą się nie pożegna Aczkolwiek 13ty pechowy dla B zapowiada naprawdę gorącą letnią rewolucje w Wiśle która już sie powoli zaczyna i będzie jeszcze bardziej gorąco