Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 13.03.2012, 22:34
Basałaj chciał zbudować coś w tym kubie, miał na to pomysły i na tyle ile pozwalała mu góra starał się to wdrążać.
Okres jego pobytu w Wiśle oceniam na plus, mimo że większości planów zrealizować po prostu nie mógł. W klubie dochodzi konsekwentnie do coraz większej patologi, kwestią czasu kiedy za kadrę będzie odpowiadał fałszywy łysy dyrektor.
Chciałbym aby Cupiał ściągnał cos dla siebie chociażby ze sprzedaży Meliksona i sprzedał klub komuś kto będzie miał więcej cierpliwość do tego wszystkiego.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 13.03.2012 o godz. 22:42.