Wyświetl pojedynczy post
Co za typ
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: Strusia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 13.03.2012, 22:33
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
A za co?A uwierzysz mi, gdy Ci napisze, że w klubie nie ma kasy na kasy , a co dopiero system sprzedazy internetowej?
Pablo a czy nie zadaniem Basalaja bylo znalezienie sponsora dla mistrza Polski? dobor pracownikow , a co za tym idzie zapelnianie stadionu i juz by troche kasy bylo na sprzedaz internetowa
...WISŁA I NA DOBRE I NA ZŁE...