Temat
:
Bogdan Basałaj nie jest już prezesem Wisły.
Wyświetl pojedynczy post
Co za typ
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: Strusia
Offline
#
43
13.03.2012, 22:33
Pablo84
napisał(a):
A za co?A uwierzysz mi, gdy Ci napisze, że w klubie nie ma kasy na kasy
, a co dopiero system sprzedazy internetowej?
Pablo a czy nie zadaniem Basalaja bylo znalezienie sponsora dla mistrza Polski? dobor pracownikow , a co za tym idzie zapelnianie stadionu i juz by troche kasy bylo na sprzedaz internetowa
...WISŁA I NA DOBRE I NA ZŁE...
Co za typ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Co za typ
Znajdź inne posty napisane przez Co za typ