|
Ktoś musi przyjść żeby Cupiał miał tarczę ochronną w którą będa napieprzały media i kibice za beznadziejną politykę klubu. Tylko po to te wszystkie funkcje są tworzone, dla picu. I tak o wszystkim decyduje jedna osoba, a jak zrobi głupotę to się wyżyje i wypieprzy prezesa, trenera, dyr sportowego i bawimy się dalej od zera.
. .
|