Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 13.03.2012, 22:33
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
A za co?A uwierzysz mi, gdy Ci napisze, że w klubie nie ma kasy na kasy , a co dopiero system sprzedazy internetowej?
No coś o braku kasy na prąd kiedyś mi się obiło o uszy. Basałaj w końcu podjął męską decyzję i podał się do dymisji, tylko czemu tak późno skoro podobno od początku pracy miał biedaczek pod górkę. To za co on właściwie odpowiadał oprócz bycia figurantem? Może w ogóle zlikwidować stanowisko prezesa - jedna niepotrzebna pensja mniej a i tak nic nie może zrobić