Wyświetl pojedynczy post
mihaq
Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#530
Stary 13.03.2012, 22:32
Miałem dziś dylemat: iśc pograć z kumplami na sali czy obejrzeć mecz. Wybrałem to pierwsze, więc zdążyłem na ostatnie 15 minut. Wynik świetny. Ale mam pytanie. Taki znajomy mój poznaniak napisał mi, że Junior Diaz jak zwykle w Poznaniu powinien dostać czerwień. Hm, oczywiście biorę poprawkę na to, że może wyolbrzymiać, ale może ktoś się domyśla o jaką sytuację mogło mu chodzić? Zrobił Diaz coś ewiedentnego? Niech mi ktoś nakreśli tę sytuację, dzięki.
Odpowiedz cytując