Wyświetl pojedynczy post
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 13.03.2012, 22:32
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie,zachce Ci się.Dostaniesz zgraję kopiących się po czoła POLAKÓW, którzy będa się identyfikować z klubem! Tego podobno rządają kibice.Niestety z nimi Wisła będzie grała o utrzymanie, no ale będa Polacy
Zapraszam do lektury słownika ortograficznego.