Temat
:
Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing...
Wyświetl pojedynczy post
bobbest
Member
Od: 11.2002
Offline
#
1219
13.03.2012, 22:31
Bartosz
napisał(a):
Staszek w czerwcu odchodzi.
.... a przychodzi Franek Cuda
i teraz wszystko w rękach Probierza. Jeśli zdobędzie puchary zostanie a Franciszek S. będzie dyrektorem sportowym.
Jeśli nie to mamy od nowego sezonu "SUPER" trenera...
bobbest
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bobbest
Znajdź inne posty napisane przez bobbest