Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 13.03.2012, 22:31
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Mi sie Basalaj kojarzy z największymi sukcesami Wisly w Europie - byl prezesem w 2003 gdy gralismy na wiosnę i teraz kiedy powtorzyliśmy ten rezultat.
Gdy przychodzil to się cieszyłem bo wiem, że negocjacje trwały długo więc stawiał twarde warunki między innymi w sprawie tek akademii. Gośc mial dobre pomysły ale mysle, ze ktos je blokował na górze - nie on pierwszy i nie ostatni został oszukany w tym klubie.
Cóż, w Wiśle Cupiała nigdy nie będzie normalnie :/
Ja już nie mam siły do tego układu - odechciewa się na mecze chodzić.


Spokojnie,zachce Ci się.Dostaniesz zgraję kopiących się po czoła POLAKÓW, którzy będa się identyfikować z klubem! Tego podobno ządają kibice.Niestety z nimi Wisła będzie grała o utrzymanie, no ale będa Polacy

Edit:

Kurcze no.Jestem zniesmaczony swoim błędem.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 13.03.2012 o godz. 22:40.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/