dynek.pl napisał(a):

Mi sie Basalaj kojarzy z największymi sukcesami Wisly w Europie - byl prezesem w 2003 gdy gralismy na wiosnę i teraz kiedy powtorzyliśmy ten rezultat.
Gdy przychodzil to się cieszyłem bo wiem, że negocjacje trwały długo więc stawiał twarde warunki między innymi w sprawie tek akademii. Gośc mial dobre pomysły ale mysle, ze ktos je blokował na górze - nie on pierwszy i nie ostatni został oszukany w tym klubie.
Cóż, w Wiśle Cupiała nigdy nie będzie normalnie :/
Ja już nie mam siły do tego układu - odechciewa się na mecze chodzić.
|
Spokojnie,zachce Ci się.Dostaniesz zgraję kopiących się po czoła POLAKÓW, którzy będa się identyfikować z klubem!

Tego podobno ządają kibice.Niestety z nimi Wisła będzie grała o utrzymanie, no ale będa Polacy
Edit:
Kurcze no.Jestem zniesmaczony swoim błędem.