Pablo84 napisał(a):

|
Szefie, a powiedz mi.Za co miało to wsystko powstać?Valckx czy Basałaj mieli to wybudować za swoje?Powstaje to 14 lat i powstać nie może, więc przyczepiajcie się do realnych rzeczy.
|
a powiedz mi, to po co tak słodko .......ił ? Cupiał mu kazał ? Mnie najbardziej w tym wszystkim w....ił fakt (nie medialny

) Basałaja, że moda na Wisłe wraca i że ludzie będą chodzić. Właśnie widać jak chodzą. O innych sprawach nie wspomne, bo każdy kto się klubem interesuje wie o co chodzi. W dodatku w żaden sposób nie współpracował z nami, kibicami niejednokrotnie się na nas wypinając. W ogóle mi go nie szkoda, ma to na co zasłużył. Ciekaw jest kto teraz przyjdzie. Według mnie ktoś zupełnie nowy.