Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 13.03.2012, 22:26
Mi sie Basalaj kojarzy z największymi sukcesami Wisly w Europie - byl prezesem w 2003 gdy gralismy na wiosnę i teraz kiedy powtorzyliśmy ten rezultat.
Gdy przychodzil to się cieszyłem bo wiem, że negocjacje trwały długo więc stawiał twarde warunki między innymi w sprawie tek akademii. Gośc mial dobre pomysły ale mysle, ze ktos je blokował na górze - nie on pierwszy i nie ostatni został oszukany w tym klubie.
Cóż, w Wiśle Cupiała nigdy nie będzie normalnie :/
Ja już nie mam siły do tego układu - odechciewa się na mecze chodzić.
Puchar jest na5z!