Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 13.03.2012, 22:25
Kocur napisał(a):Wyświetl post





Myślę że w tak zarządzanym klubie jak nasz pracownik jak na zdjęciu powyżej odnosiłby podobne sukcesy jak Basałaj.

Ano, ale lud dostał igrzyska i się cieszy. Nie ma bleee Basałaja - "jest świetnie jest super więc o co ci chodzi?"