lorddavy napisał(a):

|
I bardzo dobrze temu panu już dziękujemy. Figurant pobierający dużą kasę - nic nie zrobił. Nie chodzi tu o dopieprzanie się do szkółki czy boisk treningowych (chociaż po co klepał, że będzie działał w tym kierunku) bo na to akurat mógł nie dostać kasy. Ale gdzie sprzedaż biletów w internecie? To pokazuje, że nie potrafił zrobić nawet najprostszych rzeczy.
|
A za co?A uwierzysz mi, gdy Ci napisze, że w klubie nie ma kasy na kasy

, a co dopiero system sprzedazy internetowej?
