Temat
:
Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing...
Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
1217
13.03.2012, 22:25
speedfashion
napisał(a):
Znaczy trochę się źle wyraziłem - Kapka zawsze był w łaskach, o czym wiadomo.
A za co przestał być prezesem? Tego nie wie nikt, bo chociaż były podejrzenia, że kręci wałki z Mandziarą, to klub wydał oświadczenie, że jego odejście nie ma z tym nic wspólnego.
Zresztą - polecam
www.historiawisly.pl
Tam wszystkiego można się dowiedzieć.
Nie był prezesem. Był wiceprezesem i p.o. prezesa. Szczegół
Mam nadzieję, że nie zmienia to faktu, że Mały jest zawieszony i ma się na stadionie nie pojawiać.
.
vote-for-mikey
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do vote-for-mikey
Znajdź inne posty napisane przez vote-for-mikey