Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1217
Stary 13.03.2012, 22:25
speedfashion napisał(a):Wyświetl post
Znaczy trochę się źle wyraziłem - Kapka zawsze był w łaskach, o czym wiadomo.

A za co przestał być prezesem? Tego nie wie nikt, bo chociaż były podejrzenia, że kręci wałki z Mandziarą, to klub wydał oświadczenie, że jego odejście nie ma z tym nic wspólnego.

Zresztą - polecam www.historiawisly.pl Tam wszystkiego można się dowiedzieć.
Nie był prezesem. Był wiceprezesem i p.o. prezesa. Szczegół

Mam nadzieję, że nie zmienia to faktu, że Mały jest zawieszony i ma się na stadionie nie pojawiać.
.
Odpowiedz cytując