Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 13.03.2012, 22:21
Stan na prezesa - jedyna możliwość, aby go zatrzymać w klubie.

Ciekawe kto prezesem? Po ostatnich dwóch latach to nie zdziwiłby mnie powrót Mielcarskiego, albo... Kapki. Ja widzę tutaj albo Stana, albo jakiegoś zagranicznego dobrego działacza z lepszej ligi.