|
Stan na prezesa - jedyna możliwość, aby go zatrzymać w klubie.
Ciekawe kto prezesem? Po ostatnich dwóch latach to nie zdziwiłby mnie powrót Mielcarskiego, albo... Kapki. Ja widzę tutaj albo Stana, albo jakiegoś zagranicznego dobrego działacza z lepszej ligi.
|