|
I bardzo dobrze temu panu już dziękujemy. Figurant pobierający dużą kasę - nic nie zrobił. Nie chodzi tu o dopieprzanie się do szkółki czy boisk treningowych (chociaż po co klepał, że będzie działał w tym kierunku) bo na to akurat mógł nie dostać kasy. Ale gdzie sprzedaż biletów w internecie? To pokazuje, że nie potrafił zrobić nawet najprostszych rzeczy.
|