someonewisp napisał(a):

|
Basałaj naobiecywał gruszki na wierzbie to teraz ma. Miała być Akademia, piękny stadion, boiska treningowe a my jesteśmy z niczym...
|
Szefie, a powiedz mi.Za co miało to wsystko powstać?Valckx czy Basałaj mieli to wybudować za swoje?Powstaje to 14 lat i powstać nie może, więc przyczepiajcie się do realnych rzeczy.