TymonPRO napisał(a):

|
Choć jak pdoaje oficjalna to Bogdan sam się podał do dymisji,nie wytrzymał chłop tej lekcewagi
|
Tak, tak. U nas w klubie sporo ludzi się podaje "samodzielnie" do dymisji.
Niemniej jednak, zdecydowanie więcej minusów niż plusów miał ten Pan.