Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 13.03.2012, 21:56
TymonPRO napisał(a):Wyświetl post
Choć jak pdoaje oficjalna to Bogdan sam się podał do dymisji,nie wytrzymał chłop tej lekcewagi
Tak, tak. U nas w klubie sporo ludzi się podaje "samodzielnie" do dymisji.

Niemniej jednak, zdecydowanie więcej minusów niż plusów miał ten Pan.