Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
wojteqs80
Member
Od: 08.2006
Offline
#
527
13.03.2012, 21:55
Po tym meczu jestem pewny naszego występu w półfinale PP , Amica w Krakowie nie ma szans odrobić strat. A poza tym Probierz juz w Jadze pokazał swój pomysł na grę w pucharze.
wojteqs80
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wojteqs80
Znajdź inne posty napisane przez wojteqs80