Wyświetl pojedynczy post
wojteqs80
Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#527
Stary 13.03.2012, 21:55
Po tym meczu jestem pewny naszego występu w półfinale PP , Amica w Krakowie nie ma szans odrobić strat. A poza tym Probierz juz w Jadze pokazał swój pomysł na grę w pucharze.
Odpowiedz cytując