Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17814
Stary 13.03.2012, 21:54
Obrona zaczyna sie zgrywac i bardzo dobrze - kiedys musi. Teraz mamy problem z brakiem goli strzelanych przez napastnika. Najwieksze zaskoczenie na plus to Jaliens, na minus ja osobiscie zadnego nie widze no moze oprocz Kirma
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 14.03.2012 o godz. 08:08.
Odpowiedz cytując