Wyświetl pojedynczy post
konrad123
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 13.03.2012, 21:51. Bogdan Basałaj nie jest już prezesem Wisły.
Jak zapewne przeczytaliście przed chwilą na stronie Wisły, Bogdan Basałaj podał się do dymisji. Co o tym sądzicie, jakie jest wasze zdanie? Zapraszam do dyskusji