brylant17 napisał(a): 
niestety nie oglądałem meczu widziałem przed chwilą bramkę.jak czytam komentarze tu i na 90minut.pl
to wisła źle nie grała i te pasiaste koszulki leszka Kiedy gramy rewanż? 23? Czy 22?
|
20 marca(Wtorek) Kraków ,Reymonta 22, godzina 18:30
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|