Szpen napisał(a):

akurat gówno toi tu umieją zamienić w mydło. A jak się nie da, to powiedzą żeś baran i nic nie rozumiesz.
żeby nie było, że tylko wrzucam. Brawo dla Kaczyńskiego za projekt deregulacji.
|
Akurat dzisiaj Kaczyński nie podał żadnego nowego projektu deregulacji bo ten był już przygotowywany w 2006-2007r

i JK tylko wsparł Donalda wnioskiem do TK o stwierdzenie niezgodności z konstytucją niektórych ograniczeń .Co nie zmienia faktu że dereulacja w niektórych przypadkach to nie jest oczywista oczywistośc i jak sie okaże że budynki czy instalacje będa projektować debile, zarządcy nieruchomości nie będą mieli zielonego pojecia o podstawach prawnych i swoich obowiązkach a geodeci to bedą uczniacy tuż po studiach to jeszcze czkawką odbiją się te pomysły. A śmiem postawić euro przeciwko złotówkom że ceny nie spadną bo np. te branże które wymieniłem już mają takie że są na granicy opłacalności.
Co innego ułatwienia dostępu do zawodu adwokatom,notariuszom,lekarzom czy likwidacja licencji pośredników obrotu nieruchomościami bo to zwykli handklarze ale wszystko trzeba robic z głowa a tu tego nie widać