Blaszczu16 napisał(a):

|
Mogliśmy wygrać nawet i 3-0, bo były ku temu okazje. Nuneza nie chcę już widzieć na oczy i nie tylko przez niewykorzystaną sytuację.
|
równie dobrze Amica mogła wygrac z 2, 3 -0, bo 2 patelnie miel 100 %i. Ale na prawdę całkiem nieźle zagraliśmy w obronie. Bunoza, Jaliens - koty. W ogóle Jaliens w tej rundzie wygląda o niebo lepiej niż za Maaskanta, widać że się nie opierdalał w zimie.
Wynik na prawdę cieszy bo prawde mówiąc, przed meczem mało mieliśmy argumentów. Zaliczka ok, ale hurra optymistów przestrzegam, że w tej rundzie na wyjeździe zagraliśmy 4 mecze z bilansem 2-2-0. Z kolei u siebie 3 - z bilansem 0-2-1. Na prawdę dobrze by było już wygrac na R22 i tym samym przypieczętować awans, bo to już się niesmaczne robi.
EDIT: aha, jak nie trawie Nuneza i już mnie w....ia to jego holowanie i pajacowanie coraz większe, to przyklaskuje za potraktowanie Kriwca - szkoda że go bardziej nie połamał.