Temat
:
Australia - proszę o kontakt
Wyświetl pojedynczy post
StelmiOriginal
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
9
13.03.2012, 21:04
Do tego warto (w przeciwienstwie do Polski) pracować tam legalnie. Na początku podatki niskie, a po nie pamiętam 4-5 latach obywatelstwo
Dla zaczynających tam pracę i ogólnie zycie jest wiele ulg, warto poczytać w internecie..
WISŁA!!!
StelmiOriginal
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez StelmiOriginal