Wyświetl pojedynczy post
StelmiOriginal
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 13.03.2012, 21:04
Do tego warto (w przeciwienstwie do Polski) pracować tam legalnie. Na początku podatki niskie, a po nie pamiętam 4-5 latach obywatelstwo Dla zaczynających tam pracę i ogólnie zycie jest wiele ulg, warto poczytać w internecie..
WISŁA!!!
Odpowiedz cytując